Antalya, Kaş, Kalkan, Olympos, Demre, Saklıkent, Ölüdeniz, Fethiye…

 
 
1. GÜN / PAZAR 
Sabah saatlerinde Adana Şakirpaşa Havalimanı iç hatlar terminalinde buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerimizin ardından Sunexpress Havayolları ile Antalya’ya hareket. Havalimanı’na varışta alanda bizi bekleyen özel otobüsümüz ile sakin kumsalları ve antik kentleriyle doğayla iç içe geçmiş yollar ve efsanelerle dolu Olimpos’a hareket. Çıralı plajında verilen serbest zaman sonrası Yanartaş’a geçiyoruz. Ardından Dünyanın en uzun ikinci, Avrupa`nın en uzun Teleferiği ile 2’365 Metre yüksekliğindeki Tahtalı Dağı’ nın zirvesine çıkıyoruz, fotoğraf ve öğle yemeği için verilen serbest zaman sonrası Akdenizin İncisi Kaş'a hareket. Yolumuz üzerinde bulunan Demrede Noel Baba kilisesi ziyaret edeceğiz. Akşam üzeri Kaşda bulunan otelimize varış ve odalara yerleşme. Akşam Yemeği ve konaklama Aqua Park Otel’de.

2. GÜN / PAZARTESİ
Otelde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası arzu edenlerle ekstra olarak gerçekleştireceğimiz Kekova Tekne Turu için otelimizden ayrılıyoruz. Üçağız köyünden teknemize binip Kekova Adası, Batık Şehir, Hamidiye Koyu, Tersane Koyu gezileri ve berrak koylarda verilecek yüzme molaları sonrası Kaş’a Dönüş. Akşam Yemeği ve konaklama Aqua Park Otel’de.

3.GÜN / SALI
Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası Türkiye’nin en güzel, en çekici plajlarından biri olan Kaputaş Plajını kuşbakışı fotograflıyoruz ve Akdeniz sahil şeridinin en güzel beldelerinden olan Kalkan’a hareket. Yapacağımız yürüyüş turu sonrası alışveriş için serbest zaman. Ardından Türkiye’nin en uzun plajlarından biri olan ve bir antik şehri içerisinde barındıran, mitolojide Güneş Tanrısı Apollon ile Tanrıça Artemis’in aşk hikayesinin geçtiği, dünyaca ünlü Patara Plajına gidiyoruz. Altın sarısı Patara kumsalında yüzme molamızı takiben Fethiye’ye otelimize hareket ve varış. Odalarımıza yerleşme. Kısa bir dinleneme sonrası Ölüdeniz’e hareket. Ölüdeniz’in eşsiz koylarında yüzerek denizin keyfini çıkarıp sonrasında otel’e dönüş.Akşam yemeği ve konaklama Monte Verde Otel’de

4.GÜN / ÇARŞAMBA
Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası arzu edenlerle ekstra olarak gerçekleştireceğimiz 12 Adalar Tekne turuna çıkıyoruz. Yassıcalar, Kızılada, Tersane Koyu ve Adalar göreceğimiz birbirinden güzel noktalar olup, bu gezi esnasında Ege’nin inci koylarında yüzme ve güneşlenme molası vereceğiz. Yemekli tekne turumuzun sonrasında otelimize dönüş ve dinlenme. Alacağımız akşama yemeği sonrasında dileyen misafirlerimizle Fethiye şehir merkezine gidiyoruz. Rehberimizin belirleyeceği süre içerisinde çeşitli eğlence mekanlarında eğlenebiliriz. Konaklama Monte Verde Otel’de

5.GÜN / PAZAR
Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası Eski adı Levissi olan Karaköy’e hareket. Mübadele sonrası boşalmış eski bir Rum köyü olan Kayaköy’ü gezerken 1920’li yılları yaşayacaksınız. Karaköy gezimizin ardından Saklıkent’e hareket ediyoruz. Saklıkent Kanyon’unda yürüyüş ve gezimizi gerçekleştiriyoruz. Burada öğle yemeği için verilen serbest zaman sonrası Antalya’ya hareket ve varış. Kale içi,Yivli Minare, Yat Limanı gezilerimizin ardından Antalya şehir merkezinde alışveriş için serbest zaman sonrası havalimanına transfer ve Sunexpress Havayolları ile Adana’ya hareket. Adana’ya varış ve gezimizin sonu..

FİYAT

Düşük sezon

Yüksek sezon

İki Kişilik Odada Kişi başı

795 TL

895 TL

Tek Kişilik Oda Farkı

175 TL

225 TL

06–12 Yaş (iki yetişkin ile )

645 TL

695 TL

03–05 Yaş (iki yetişkin ile )

495 TL

495 TL

Düşük Sezon Tarihleri:
17 -21 Haziran, 24-28 Haziran

Yüksek Sezon Tarihleri:
01-05 Temmuz, 08-12 Temmuz, 15-19 Temmuz

FİYATA DAHİL HİZMETLERİMİZ
Sunexpress Havayolları ile Adana-Antalya-Adana uçak bileti
Lüks otobüs ile tüm ulaşımlar
2 Gece Kaş’da 4 * Aqua Park Otel’de vb. Konaklama 
2 Gece Fethiye’de Monte Verde Otel’de vb. Konaklama 
Otellerde alınacak 4 Sabah kahvaltısı 
Otellerde alınacak 4 Akşam Yemeği 
Programda belirtilen çevre turları
Seyahat Sağlık Sigortası
Trio Tour rehberlik hizmetleri

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ
Öğle yemekleri & yemeklerdeki içecekler
Müze & Ören yeri ücretleri (Müze Kart temini tavsiye edilir 20 TL www.muzekart.com) 
12 Adalar Tekne Turu,Kekova Tekne Turu
Programda dâhil olarak belirtilmeyen tüm hizmetler gezi ücretine dahil değildir.

GEZİ NOTLARIMIZ
Gezi fiyatının kayıt esnasında ücretin @’nın yatırılması ve sözleşme yapılması gerekmektedir. 
Gezi fiyatı minimum 30 kişiye göre hesaplanmıştır.
Trio Tour lideri ve/veya Rehber içerik aynı kalmak koşulu ile tur programında değişiklik yapabilir.
Kredi kartı taksitlendirmeleri Akbank, Garanti Bankası, Yapı Kredi, İş Bankası ve Bank Asya kredi kartlarına yapılmaktadır.

Categories: Yurtiçi Turlar

Leave a Reply


What is 11 + 13 ?
Please leave these two fields as-is:
ÖNEMLİ ! Devam etmek için, Lütfen basit matematik sorusunu cevaplayınız. :-)