1.GÜN İSTANBUL-SİNGAPUR – PHUKET

Biletlerinizin tur öncesinde size tesliminin ardından uçuş gününüzde Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Singapore Havayolları kontuarı önünde saat 10:30 da check in işlemleriniz başlayacaktır.(Uçuştan 1 saat önce Singapur havayolları kontuarı kapandığı için 3 saat önceden havalimanında olmanızı rica ederiz. Münferit seyahatlerde alanda şirket görevlimiz olmayacaktır. Bagajlarınız Phuket e kadar bağlanacaktır) ve Singapore Havayollarının SQ-491 sefer sayılı uçağı ile saat 13:25 da Singapur a hareket. Uçakta gece yolculuğu.2.GÜN PHUKET

Sabah saat 05.55 de Singapur a varış, SQ 5052 sefer sayılı uçak ile saat 08.50 de PHUKET e hareket. Yerel saat ile 09:35 de Thailand ın bu güzel tatil beldesine varışın ardından yerel rehberimiz tarafından karşılanma ve ünlü plajlarından birindeki otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman. (yerel rehberin kontak numaraları tur öncesinde bildirilecektir) Deniz ve güneşten yararlanma imkanı. Konaklama otelimizde.3.GÜN PHUKET(YARIM GÜN ADA TURU)

Sabah kahvaltınızın ardından deniz ve güneşten faydalanabilmeniz için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek yarım gün Phuket adası turuna katılabilirler. Bu turumuzda size Phuket adasındaki yaşamı ve güzellikleri görme imkânı bulacaksınız. Önce Phuket Town gezilecek Malaca stili evleri ve hareketli çarşısını gezeceğiz. Ardından ünlü tapınak gezildikten sonra eşsiz güzellikteki plajlarından bir kısmı tanıtılacak ve turumuz sona erecektir. Konaklama otelinizde.4.GÜN PHUKET (SÜRAT MOTORU İLE PHI PHI ADASI TURU)

Sabah kahvaltısından sonra serbest gün. İsteyenler tam günlük ekstra Phi Phi Adası turuna katılabilirler. Önce otelimizden sürat motorunun kalktığı küçük limana transfer. Ardından ünlü Phi Phi adasına hareket. Yol esnasında daha küçük adalardan Phi Phi Ley Adası, Pile Mağarası ve Maya Bay görülecektir. Adalardan birinde öğle yemeği ve Phi Phi adasını da gördükten sonra akşam vakti geri dönüş yolculuğu. Otelimize transfer ve turumuzun sonu. Turumuz esnasında Daha bakir olan bu tropikal cennette tüm gün deniz ve güneşten yararlanabilir ve çeşitli mercan ve deniz kabukları satan yöre halkından alışveriş yapabilirsiniz. Konaklama otelimizde.5.GÜN PHUKET (SIMON CABARET SHOW)

Sabah kahvaltısından sonra serbest. Dinlenme alışveriş ve gezme imkanı. Dileyen misafirlerimiz ekstra Simon Cabaret Show a katılabilirler. Konaklama otelimizde.

6.GÜN PHUKET (YEMEKLİ FANTASEA SHOW)

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dinlenme alışveriş ve gezme imkanı. Dileyen misafirlerimiz için ekstra Fantasea Show turu. Bu turumuzda geleneksek Thai yemeklerinin tadına bakabilir , Festiveal köyünde hatıralık eşya alışverişi yapabilir , ve 30 fil ve çok sayıda canlı ile yapılan, içinde akrobasiden özel efektlere kültürden ilüzyona her türlü gösterinin bulunduğu Las Vegas tarzı showu ile bu turdan kesinlikle memnun kalacaksınız . Konaklama otelimizde.

7.GÜN PHUKET – SINGAPUR – İSTANBUL

Sabah kahvaltısından sonra saat 12:00 de odaları boşaltıyoruz ancak bagajlarınız otelde kalabilir. Akşam 15.00 de otelden havalimanına transfer, SQ 5057 sefer sayılı uçak ile saat 17:50 da Singapur a hareket, saat 20:40 de Singapur a varış.

8.GÜN İSTANBUL

SQ 490 sefer sayılı uçak ile saat 23:20 de ISTANBUL a hareket, gece uçak yolculuğu.Türkiye saati ile saat 04:55 de İSTANBUL a varış ve turumuzun sonu.FİYATA DAHİL HİZMETLER

• Singapur Hava Yolları ile İstanbul/ Singapur – Singapur / İstanbul uçuşları

• Singapur – Phuket –Singapur ara uçuşları, 

• Seçilen Otellerde 5 gece konaklama,

• Havaalanı Vergisi

• Seyahat Sigortası

• Açık büfe sabah kahvaltıları,

• Havaalanı-Otel –Havaalanı transferleri

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER 

• Yurt Disina Cikis Fonu 15 TL

• Kişisel Harcamalar , Öğle Ve Akşam Yemekleri

ÖNEMLİ NOTLAR “LÜTFEN OKUYUNUZ”

Çocuk indirimleri , çocukların anne baba ile aynı oda da kalması halinde geçerlidir

Programda belirtilen ekstra turların saatleri ve günü değişebilir

Programda belirtilen saatler tarifeli seferlerdir ve hava yolundan alınmıştır. Olası değişikliklerden veya rötarlardan acentemiz sorumlu değildir. 

Herhangi bir nedenle yolcunun uçağı kaçırmasından dolayı olabilecek sorunlarda sorumluluk yolcuya aittir.

Grup Rezervasyonlarında ; Programlardaki uçak yerleri grup olarak alındığı ve biletlendiğinden dolayı uçak biletleriniz tur kalkış gününden 2 gün önce teslim edilecektir. 

Bayram dönemleri çok yoğun olduğundan dolayı Uçak yolculuğunda Seat Selection yapmak çok zor olmaktadır ve bayram dönemince yapılmayacaktır. Dileyen yolcularımızson hafta PNR numarasını bizden alıp internetten kendileri yapabilir. Bu konuda anlayışlı olduğunuz için şimdiden teşekkür ederiz.

Kişi başı bagaj hakkı 20 kilodur. Ayrıca her yolcu maksimum 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında el bagajı hakkına da sahiptir. El bagajının maksimum 7 kilo olması gerekir.

Pasaport temdit sürenizin tur bitim tarihinden itibaren en az 6 ay olması gerekmektedir.

Peninsula Tours olarak vize hizmeti vermekteyiz ancak Peninsula Tours konsolosluklar ve yolcu arasında aracı vazifesi görmektedir. Talep edilen belgelerin tam olarak teslim edilmesi gerekmekte olup vize çıkmaması durumunda acentemiz sorumlu değildir ve doğacak cezalardan da sorumlu tutulamaz. Yolcu bunu bilerek turu satın alır.

Tüm döviz hesaplamalarında Günlük gazetelerde yer alan merkez bankası döviz satış kuru geçerlidir.(bir önceki günün kapanış kurudur) 

Tüm tur kayıtları minimum 40% ödeme ile açılacaktır. 

Tur iptallerinde satış ve hizmet formunda yazılan kurallar geçerlidir. 

Otellerin Check-in saati 14:00 ve Check-Out saati 12:00 dir.

Categories: Balayı Turları

Leave a Reply


What is 2 + 7 ?
Please leave these two fields as-is:
ÖNEMLİ ! Devam etmek için, Lütfen basit matematik sorusunu cevaplayınız. :-)