1.GÜN İSTANBUL – BUDAPEŞTE – VİYANA

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde Trio Tour kontuarında saat 16:00’da buluşma. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları TK 1037 nolu tarifeli seferi ile saat 18:15’de Budapeşte’ye hareket, saat 19:15'de varış. İnişimizi takiben bizi bekleyen özel otobüsümüzle Viyana’ya hareket. Yaklaşık olarak 4 saatlik bir yolculuk sonrası varış, otele yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

2.GÜN VİYANA

Sabah kahvaltı sonrası Viyana şehir turu. Görülecek yerler; Opera Binası, Güzel Sanatlar Müzesi, Parlamento Binası, Belediye Binası, Burg Theatre, Üniversite, Belvedere Sarayı, Votiv Kilisesi, Maria Teresa Meydanı ve şehrin diğer önemli yerleri. Sonrasında serbest zaman. Arzu edenler için ekstra yarım günlük Mayerling – Zigrod ( Viyana Ormanları Turu ) ile akşamki ekstra Grinzing Meyhaneleri turlarına katılma imkanı. Geceleme otelimizde.

3.GÜN VİYANA – PRAG

Sabah kahvaltı sonrası özel otobüsümüzle Prag’a hareket. Yol üzerinde ekstra Cesky Krumlov turu. Yaklaşık olarak 4.5 saatlik bir yolculuktan sonra Prag’a varışı takiben şehir turu. Görülecek yerler: Kraliyet Sarayı, St. Vitus Katedrali, Charles Köprüsü, Eski Şehir Meydanı Astrolojik Saat, Mustek Meydanı ve Vaslavske Bulvarı. Sonrasında otelimize transfer ve serbest zaman. Arzu edenler için akşam ekstra Vltava nehrinde Tekne gezisi turuna katılma imkanı. Geceleme otelimizde.

4.GÜN PRAG

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu edenler için ekstra öğle yemekli Karlovy Vary ve akşamki ekstra Folklorik Çek Gecesi turlarına katılma imkanı. Geceleme otelimizde.

5.GÜN PRAG

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu edenler için ekstra yarım günlük Terezin Nazi Kampı ve akşamki Ortaçağ Gecesi turlarına katılma imkanı. Geceleme otelimizde.

6.GÜN PRAG – BUDAPEŞTE

Sabah kahvaltı sonrası özel otobüsümüzle Budapeşte’ye hareket. Yol üzerinde ekstra Bratislava şehir turu. Budapeşte’ye varış ve otelimize yerleşmenin ardından serbest zaman. Geceleme otelimizde.

7.GÜN BUDAPEŞTE

Sabah kahvaltı sonrası Budapeşte şehir turu. Kahramanlar Meydanı, Andrassy Caddesi, Opera, Parlamento, Zincirli Köprü, Gülbaba Türbesi, Buda Kalesi, Mathias Kilisesi, Elizabeth Köprüsü görülecek yerler arasında. Sonrasında serbest zaman. Arzu edenler için ekstra Esztergom / Visegrad / Szentendre ve akşamki ekstra Borkatakomba Çigan gecesi turlarına katılma imkanı. Geceleme otelimizde.

8.GÜN BUDAPEŞTE – İSTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Akşamüzeri havalimanına transfer, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları TK 1038 nolu tarifeli seferi ile saat 20:15'de İstanbul'a hareket, saat 23:10'da varış ve turumuzun sonu.

 

FİYATLAR

EURO

İki Kişilik Odada Kişi Başı Fiyatı

459.00

İlave yatak

459.00

Tek kişi

639.00

0 – 2 Yaş

140.00

2 – 12 Yaş

409.00

 

Tura Dahil Hizmetler

*Türk Hava Yolları ile İstanbul - Budapeşte - İstanbul uçak biletleri

*Havalimanı ve güvenlik vergileri, Atatürk Havalimanı Yer hizmetleri

*Özel otobüslerimiz ile Budapeşte – Viyana – Prag – Budapeşte arası ulaşım

*Havalimanı – Otel – Havalimanı transferler

*3*-4*Otellerde Viyana'da 2, Prag'ta 3 ve Budapeşte'de 2 gece olmak üzere toplam 7 gece 8 gün oda+açık büfe kahvaltı konaklama

*Panoramik Viyana, Prag ve Budapeşte şehir turları

*Tüm tur boyunca tecrübeli Trio Tour profesyonel rehberlik hizmeti

*Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki Sorumluluk Sigortasıdır.)

*KDV Dahildir.

 

Tura Dahil Olmayan Hizmetler

*Macar ve ya Çek Schengen Vize ücreti 75 EUR 

*Ekstra turlar (Ekstra tur günleri değişebilir.)

*Yurtdışı çıkış fonu 15 TL (Yurtdışı çıkış harçlarını seyahat öncesi ilgili bankalara yatırmanız gerekmektedir.)

*SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Toplam tutar üzerinden sigorta firması tarafından %18 muafiyet uygulanmaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır.(11.07.2011 den sonra yapılan rezervasyonlar için geçerlidir.)

*Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.

*Türk Hava Yolları uçuşlarında her kişinin 1 bagaj ve 20 kilo hakkı vardır. 20 kiloyu geçen bagajlar için ücret farkı ödenmesi gerekmektedir. Eşli – çocuklu dahi olsa 20 kilo sınırı aşılamamakta ve fark ödenmesi gerekmektedir. Bu sebeple her kişi için 1 bagaj tavsiye edilir. El bagajları maksimum 7 kilo olmalıdır.

NOTLAR

Trio Tour, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup,28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehire göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Yol üzerindeki ekstra geziler grubun tamamının katılımı ile gerçekleştirilir25-29-30 Haziran 

2-7-9-13-16- 28-30 Temmuz 

3-4-6-10-11-17-20-24-25-27-31 Ağustos 

1-8-10-15-17-22-29 Eylül 

1-6-13-19-20-22-27-29 Ekim 

3-10-17-24 Kasım 

1-8-15-22 Aralık

Categories: Yurtdışı Turlar

Leave a Reply


What is 12 + 6 ?
Please leave these two fields as-is:
ÖNEMLİ ! Devam etmek için, Lütfen basit matematik sorusunu cevaplayınız. :-)