01 AĞUSTOS 2012 ÇARŞAMBA: İSTANBUL / NEW YORK

Atatürk Hava Limanı THY Havayolları Trio Tour kontuarı önünde saat 10:00 da buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinden sonra THY Havayolları’nın TK 001 nolu seferi ile saat 13:05 de New York’a hareket. Yerel saat ile 16:30 da New York’a varış. Pasaport işlemleri ve valiz alımının ardından havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile otelimize transfer. Odaların dağılımından sonra dinlenmek için serbest zaman. Akşam dileyenler rehberleri eşliğinde Times Meydanı ve çevresinde yürüyüş yapabilir, bölgedeki restoranlarda akşam yemeklerini alabilirler. Geceleme otelimizde

02 AĞUSTOS 2012 PERŞEMBE: NEW YORK

Sabah alınacak kahvaltıdan sonra New York şehrini tanıtan tam günlük panoramik bir tur yapacağız. Bu tur esnasında Manhattan, Birleşmiş Milletler Binası, Madison Square, Central Park, Rockfeller Center, Dünya Ticaret Merkezi, Times Meydanı göreceğimiz yerlerden bazıları. Öğleden sonra ise  arzu edenler  rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Özgürlük Anıtı ve dünyanın en yüksek binalarından biri olan Empire State Building turuna katilabilirler. Bu turumuzda ABD’nin sembolü haline gelmiş Özgürlük Anıtını yakından görme ve fotoğraflama şansımız olacak. Ayrıca şu an New York’un en yüksek binası konumunda bulunan Empire States binasının 86. katındaki gözlem terasından New York şehrinin muazzam manzarasını seyretmeye doyamayacaksınız. Tur bitiminde alışveriş yapmak ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Geceleme otelimizde.

03 AĞUSTOS 2012 CUMA: NEW YORK

Sabah alınacak kahvaltıdan sonra dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği tam günlük Washington D.C turuna katılabilirler. Bu tur esnasında Amerika Birleşik Devletleri’nin başkentinde Eski Posta Merkezi, Capitol, Beyaz Saray, FBI Binası, Pentagon Binası, Arlington Mezarlığı, Abraham Lincoln Anıtı, Vietnam ve Kore Şehitleri Anıtı göreceğimiz yerler (Yaklaşık 12 saat sürecek olan bu tur panoramiktir. Herhangi bir müze ya da ören yeri girişi içermez). Daha sonra otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.

04 AĞUSTOS 2012 CUMARTESİ: NEW YORK / SAN FRANCISCO 

Sabah erkenden alınacak kahvaltıdan sonra havalimanına transfer.(Bu sabah kahvaltı paket olarak veya havalimanında alınabilir) Check-in işlemlerinden sonra 07:30 da Virgin America Havayolları’nın VX 011 nolu uçuşu ile California’nın en güzel ve en düzenli şehirlerinden biri olan San Francisco’ya hareket. Yerel saat ile 11:00’de varış. Havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüzle otelimize transfer olmadan önce bu güzel şehri tanıtan yarım günlük panoramik bir şehir turu yapacağız. Bu turumuz esnasında Civic Center, Golden Gate Bridge, Balıkçı Rıhtımı ve Çin mahallesi göreceğimiz yerlerden bazıları. Şehir turundan sonra otelimize transfer. Odaların dağılımından sonra dinlenmek için serbest zaman. Akşam arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği limuzin ile Akşam yemekli gece turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.

05 AĞUSTOS 2012 PAZAR: SAN FRANCISCO

Sabah alınacak kahvaltıdan sonra alışveriş yapmak, dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Muirwoods Ormanları , Sausalito ve Tekne ile San Francisco körfezi ve panoramik Alcatraz turuna katılabilirler. Bu turumuzda San Francisco’ya yaklaşık 45 dakika mesafede bulunan ve ünlü Dev Sekoya ağaçları ile kaplı Muirwoods Milli Parkı’na gideceğiz. Burada yapacağımız enfes bir sabah yürüyüşünün ardından, 20 dakikalık bir otobüs yolculuğu ile çok şirin bir kasaba olan Sausalito’ya gideceğiz. Kordon boyunda yürüyüş yaparken birbirinden güzel evleri göreceksiniz. Ardından tekne ile  San Francisco’ya geri dönerken bir zamanlar dünyanın kaçılması imkansız tek hapishanesi olarak bilinen Alkatraz’ı fotoğraflama şansını bulacaksınız. Aynı zamanda San Francisco şehrinin muhteşem manzarasına tanık olacaksınız. Tur bitiminde meşhur San Francisco sokaklarını filmlerden de çok iyi bildiğimiz kırmızı tramvayla otelimize döneceğiz. (Bu turu kesinlikle kaçırmamanızı tavsiye ederiz) Geceleme otelimizde.

06 AĞUSTOS 2012 PAZARTESİ: SAN FRANCISCO / LAS VEGAS

Sabah alınacak kahvaltıdan sonra havalimanına transfer. Check-in işlemlerinden Virgin America Havayolları’na ait VX 260 nolu sefer ile saat 11:55 de sonra kumarhaneler ve oteller cenneti Las Vegas’a hareket. Yaklaşık 1,5 saatlik bir uçuştan sonra varış. Havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüzle otelimize transfer. Otelimize yerleşme ve dinlenmek için serbest zaman. Akşam rehberiniz eşliğinde Las Vegas’ı ışıklar altında tanıyacağınız yürüyerek bir tur yapacaksınız. Gece arzu edenler ekstra olarak ünlü Jubilee Show turuna katılarak dünyanın en ilginç showlarından birini izleme imkanı bulabilirler. Geceleme otelimizde.

07 AĞUSTOS 2012 SALI: LAS VEGAS

Sabah alınacak kahvaltıdan sonra alışveriş yapmak, çevreyi tanımak ve dinlenmek için serbest zaman. Arzu edenler rehberin ekstra olarak düzenleyeceği  Red Rock Canyon ve Las Vegas Outlet ya da münferit olarak Uçak&Helikopter&Tekne&Otobüs ile Grand Canyon macerası  turuna katılabilirler. Red Rock Canyon turumuzda dünyaca ünlü Grand Canyon’un bir benzeri olan ve Las Vegas’a sadece 45 dakika mesafede bulunan Kırmızı Kayalıklar olarak da bilinen Red Rock Canyon’da endemik taş yapısına ve muhteşem bir doğa harikasına tanıklık edecek, ayrıca bölgede bulunan bir kovboy kasabasını gezeceksiniz. Sonrasında Las Vegas’ın en büyük outlet Alışveriş merkezinde dünyaca ünlü markaları çok uygun fiyatlara alma imkanı bulacaksınız. Gece ise kumarhanelerde şansınızı deneyip, kesinlikle kaçırılmaması gereken dünyanın en gözde şovlarından olan sahne teknolojisi, dekor ve birbirinden yetenekli ekibiyle tek kelimeyle büyüleyici olan Cirque Du Soleil Show’u ekstra olarak seyredebilirsiniz. Geceleme otelimizde.

08 AĞUSTOS 2012 ÇARŞAMBA: LAS VEGAS / LOS ANGELES

Sabah alınacak kahvaltıdan sonra özel otobüsümüz ile ABD’nin batı kıyısındaki en büyük şehirlerinden biri olan Los Angeles’a hareket. Yolda filmlere konu olmuş, efsanevi Mojave Çölü’nden geçerek yaklaşık 4,5 saatlik keyifli bir otobüs yolculuğundan sonra varış. Otelimize transfer olmadan önce bu güzel şehri tanıtan yarım günlük panoramik bir şehir turu yapacağız. Bu turumuz esnasında Beverly Hills, Olvera Street., Griffith Park, Çin Tiyatrosu, Ünlü Rodeo Drive, Sunset ve Hollywood Bulvarları, Şehir Merkezi, Şöhretler Yolu göreceğimiz yerlerden bazıları. Şehir turundan sonra otelimize transfer. Odaların dağılımından sonra dinlenmek için serbest zaman. Geceleme otelimizde.

09 AĞUSTOS 2012 PERŞEMBE: LOS ANGELES

Sabah alınacak kahvaltıdan sonra dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği ve kesinlikle kaçırılmamasını tavsiye ettiğimiz ünlü Universal Film Stüdyoları ve Santa Monica turuna iştirak edebilirler. Los Angeles’in en popüler cazibe merkezlerinden biri olan bu parkta Amerikan rüyasının oluşmasında etkili olan filmlerin nasıl çekildiğini ve kahramanlarını yakından görme imkânı bulacaksınız. Dünyaca ünlü yönetmen Steven Spielberg’in kreatif danışmanlığını yaptığı Universal Studios – Los Angeles’ın neden dünyanın 1 numaralı stüdyo ve eğlence parkları şehri olduğunu çok rahatlıkla görebileceksiniz. Fakat bu park sadece bir eğlence değil dünya sinema tarihinin ve teknolojisinin yüzyıla varan deneyiminin de bir ürünüdür. 40’ın üzerinde şov, film seti ve eğlence sizleri kendi içine çekip eğlendirmekle kalmayıp, nefesinizi keserek filmlerin içinde yaşatacaktır. Sonrasında da  özel aracımızla gideceğimiz Santa Monica’da sahil koruma dizisine ve birçok Hollywood filmine sahne olan Los Angeles’in en güzel plajını, ve şehrin en popüler eğlence ve alışveriş merkezi olan 3. caddeyi görme imkanımız olacak. Geceleme otelimizde.

10 AĞUSTOS 2012 CUMA:  LOS ANGELES

Sabah alınacak kahvaltıdan sonra dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği San Diego turuna katılabilirler. Bu turumuzda özel aracımızla bir buçuk saatlik yolculuktan sonra Amerika’nın en güzel şehri olarak bilinen San Diego şehrini  tanıtan yarım günlük panoramik turu yapacağız. Bu turda görebileceğiniz yerler arasında La Jolla plajı, Old Town, Gaslamp Quarter ve Coronado’yu sayabiliriz. Geceleme otelimizde

11 AĞUSTOS 2012 CUMARTESİ: LOS ANGELES / İSTANBUL

Sabah alınacak kahvaltıdan sonra dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. (Bugün odalarımızı en geç öğlen 12:00 de boşaltmanız gerekmektedir) Öğleden sonra Los Angeles Uluslararası Havalimanına transfer.  Check-in pasaport ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Havayolları’na ait TK 010 nolu sefer ile saat 18:20 de İstanbul’a hareket. Geceleme uçakta.

12 AĞUSTOS 2012 PAZAR: İSTANBUL

Yerel saat ile 17:10 da İstanbul’a varış. Turumuzun sonu.

FİYAT TABLOSU:

İki Kişilik Odada Kişi Başı Fiyatı   : 2899 €

6 Ay Taksitli Fiyatı            : 3160 €

Tek Kişi Farkı      : 999 €

Üçüncü Kişi İndirimi        : 50 €

2 – 11 Yaş Arası  : 2699 €

Vize Ücreti -Normal Pasaport    : Şahsi Başvuru

Vize Ücreti -Yeşil Pasaport          : Şahsi Başvuru

Günlük kur bilgisi             : USD ($) : 1.8281     EUR (€) : 2.299

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLER:

*İstanbul / New York –Los Angeles / İstanbul arası Türk Havayolları ile ekonomi sınıfı gidiş dönüş uçak bileti.  

*New York -  San Francisco / San Francisco – Las Vegas arası yerel havayolları ile ekonomi sınıfı tek yön uçuşlar ve yerel havalimanı vergileri.

*New York’ta 3 gece Park Central Hotel veya bir benzerinde yatak kahvaltı bazında konaklama.

*San Francisco’da 2 gece Hotel Hilton Union Square veya bir benzerinde yatak kahvaltı bazında konaklama.

*Las Vegas’ta 2 gece Hotel Planet Hollywood veya bir benzerinde yatak kahvaltı bazında konaklama.

*Los Angeles’ta 3 gece Hotel Westin Bonaventure veya bir benzerinde yatak kahvaltı bazında konaklama.

*New York’ta yarım günlük panoramik şehir turu.

*San Francisco’da yarım günlük panoramik şehir turu.

*Las Vegas’ta akşam yürüyerek yapılacak olan panoramik şehir turu.

*Los Angeles’ta yarım günlük panoramik şehir turu.

*Los Angeles’ta Havalimanı / Otel transferi.

*Los Angeles / Las Vegas arası özel otobüs ile tek yön transfer 

*Las Vegas’ta Otel / Havalimanı transferi.

*San Francisco’da Havalimanı / Otel / Havalimanı transferleri.

*Yurt dışı seyahat sigortası (belirli limitler dahilinde)

* Tecrübeli Trio Tour rehberlik hizmetleri.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

*Programda belirtilmemiş olan turlar, öğle ve akşam yemekleri.

*Kalınacak olan otellerdeki şahsi harcamalar (telefon, minibar, kurutemizleme,v.b)

*ABD vize ücreti.

*Kişi başına 15 TL tutan yurt dışı çıkış konut fonu.

*Amerika içi uçuşlarda valiz başına 15 ile 25 USD arası ücret alınmaktadır. 

(01 NİSAN 2008 tarihi itibarı ile ABD Sivil Havacılığı tarafından bu kural yürürlüğe konulmuştur.)

                Tur Tarihleri      :              01 Ağustos 2012

                Gün Sayısı          :              12

Categories: Yurtdışı Turlar

One Response so far.

  1. Observe up the monumental hunk of process, I show handful points on this internet site also I deem that your net scene is rattling stimulating furthermore has places of splendid news.

Leave a Reply


What is 13 + 10 ?
Please leave these two fields as-is:
ÖNEMLİ ! Devam etmek için, Lütfen basit matematik sorusunu cevaplayınız. :-)