Her Cumartesi Hareketli Maldivler 4 Gece 6 Gün 4*-5* ve 5* Deluxe Oteller Yüzlerce Oda-Villa Alternatifi Size Özel Turlar

1. GUN    ISTANBUL / DOHA

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde QATAR HAVAYOLLARI  kontuarı önünde 15:30  da buluşma. Bilet, pasaport ve check-in işlemlerinden sonra Qatar Havayollarının QR 481 seferi ile 18:30 da Doha  ya hareket. 

2. GUN   DOHA / MALDİVLER

Yerel saat ile 23:40 da Doha  ya varışın ardından 00:55 de  Qatar Hava Yollarının QR 380 sefer sayılı uçağı ile Maldivler  e hareket. Yerel saat ile 07:30 da Maldivler havalimanının bulunduğu Hulhule Adasına varış. Ardından otelinizin havaalanına uzaklığına göre deniz uçağı veya sürat motoru ile transfer. Otele yerleşme ve serbest zaman. Dinlenme, deniz, kum ve güneşten yararlanma imkanı.  Geceleme otelimizde. 

3. GUN   MALDİVLER 

Kahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Arzu edenler Night Fishing(Gece Balık Avı) ekstra gezisine katılabilirler. Turumuz 17:00  de başlar ve yaklaşık 20:00  ye kadar sürer. Kaldığınız adanın açıklarında ay ışığı altında sizin için hazırlanmış oltalar ile balık tutma zevkini yaşayabilirsiniz. Geceleme otelimizde. 

4.GUN  MALDİVLER 

Kahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Arzu edenler Snorkeling Safari ekstra turuna katılabilirler.Maldiv Adalarının en büyük özelliği, mercan kayalıklarının yarattığı olağanüstü sualtı güzellikleridir. Dünyanın en güzel dalış noktalarına sahiptir. Neredeyse sonsuz sayılabilecek dalış opsiyonu sunmaktadır. Bu adalara gelen ziyaretçilerin %60 ının en az bir kez bu keyfi yaşadıklarını düşünecek olursak burayı bir dalış cenneti olarak adlandırmamak mümkün değil. Mükemmel iklimi ve sualtı görüşünün eşsizliği Maldivleri bir dalış merkezi haline getirmiştir. Tüm tatil adalarının kendilerine ait resifleri  bulunmaktadır. Sualtı fotoğrafçılarının yoğun ilgi gösterdiği adada değişik sualtı canlılarını bir arada görmenin zevkine “scuba diving” veya “snorkeling safari” turlarıyla varacaksınız. Geceleme otelimizde. 

5.GUN   MALDİVLER 

Kahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Arzu edenler ekstra Island Hopping ekstra turuna  katılabilirler. Bu turumuzda kaldığınız otelin yakınlarında bulunan adaları ziyaret ediyoruz. Genellikle tam gün sürecek olan  bu tura sabah kahvaltısının ardından başlayarak çevre adaları dolaşıp, balıkçı köyünün bulunduğu adalardan birinin ziyareti ve öğle vakti başka bir adada mola veriyoruz ve barbekü öğle yemeğiniz hazırlanırken şnorkel imkanını buluyorsunuz. Ardından diğer adaları da dolaşarak saat 16:00 sularında otelimize geri dönüyoruz.Geceleme otelimizde.

 

6.GUN   MALDİVLER-DOHA-İSTANBUL 

Kahvaltıdan sonra serbest zaman. Konakladığınız tesisin havaalanına olan mesafesine göre uygun olarak transfer saatiniz size bildirilecektir. Havaalanına transfer ve  Qatar Hava Yolları  nın  QR 381 seferi ile 09:30  da Doha  ya hareket. Yerel saat ile 11:50 de  Doha ya varışın ardından Qatar hava yolları  nın QR 480 seferi ile 14:00 de İstanbul a hareket. Saat 17:30  da İstanbul Atatürk Havalimanı na varış ve turumuzun sonu. 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER Qatar Hava Yolları ile İstanbul-Doha- Maldivler- Dubai-İstanbul ekonomi sınıfı gidiş dönüş bileti, 

Seçtiğiniz otele göre 4gece konaklama, 

Seçilen otele göre yemekler 

Havaalanı Vergisi                              

Seyahat Sigortası                              

Sürat motoru veya deniz uçağı ile  Havalimanı-Otel-Havalimanı transferleri, 

Hediye Peninsula Tours Seyahat Kiti, 

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Yurt Dışına Çıkış Fonu            15 Ytl 

Maldivler Çıkış Vergisi

Kişisel Harcamalar, Bahşişler ve Ekstra Turlar 

ÖNEMLİ NOTLAR “LÜTFEN OKUYUNUZ”

Çocuk indirimleri , çocukların anne baba ile aynı oda da kalması halinde geçerlidir

Programda belirtilen ekstra turların saatleri ve günü değişebilir

Programda belirtilen saatler tarifeli seferlerdir ve hava yolundan alınmıştır. Olası değişikliklerden veya rötarlardan acentemiz sorumlu değildir. 

Herhangi bir nedenle yolcunun uçağı kaçırmasından dolayı olabilecek sorunlarda sorumluluk yolcuya aittir.

Grup Rezervasyonlarında ; Programlardaki uçak yerleri grup olarak alındığı ve biletlendiğinden dolayı uçak biletleriniz tur kalkış gününden 2 gün önce teslim edilecektir. 

Bayram dönemleri çok yoğun olduğundan dolayı Uçak yolculuğunda Seat Selection yapmak çok zor olmaktadır ve bayram dönemince yapılmayacaktır. Dileyen yolcularımızson hafta PNR numarasını bizden alıp internetten kendileri yapabilir. Bu konuda anlayışlı olduğunuz için şimdiden teşekkür ederiz.

Kişi başı bagaj hakkı 20 kilodur. Ayrıca her yolcu maksimum 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında el bagajı hakkına da sahiptir. El bagajının maksimum 7 kilo olması gerekir.

Pasaport temdit sürenizin tur bitim tarihinden itibaren en az 6 ay olması gerekmektedir.

Peninsula Tours olarak vize hizmeti vermekteyiz ancak Peninsula Tours konsolosluklar ve yolcu arasında aracı vazifesi görmektedir. Talep edilen belgelerin tam olarak teslim edilmesi gerekmekte olup vize çıkmaması durumunda acentemiz sorumlu değildir ve doğacak cezalardan da sorumlu tutulamaz. Yolcu bunu bilerek turu satın alır.

Tüm döviz hesaplamalarında Günlük gazetelerde yer alan merkez bankası döviz satış kuru geçerlidir.(bir önceki günün kapanış kurudur) 

Tüm tur kayıtları minimum 40% ödeme ile açılacaktır. 

Tur iptallerinde satış ve hizmet formunda yazılan kurallar geçerlidir. 

Otellerin Check-in saati 14:00 ve Check-Out saati 12:00 dir. 

 Night Fishing(Gece Balık Avı) Turu

Turumuz 17:00  de başlar ve yaklaşık 20:00  ye kadar sürer. Kaldığınız adanın açıklarında ay ışığı altında sizin için hazırlanmış oltalar ile balık tutma zevkini yaşayabilirsiniz. Male Shopping Turu(Sadece Male'ye yakın adalarda yapılır)

Sabah 09:00 da kaldığınız otelden Male ye transferden sonra akşam saat 16:00 ya kadar Male de gezebilir ve okyanusun ortasındaki bu 60.000 kişilik küçük başkentte yerel insanların yaşantısına tanık olup alışveriş yapabilirsiniz.Adanın en ünlü ve en canlı mimarisi buradadır. Sultan Parkı, Ulusal Müzesi, Hukuru Miski (en eski cami), Mulee-aage (1906 yılında Sultan III. Mohamed Shamsuddeen tarafından yaptırılmış saray) ve İslami Kütüphanesi gezilecek yerler arasındadır. Snorkeling Safari Turu

Maldiv Adalarının en büyük özelliği, mercan kayalıklarının yarattığı olağanüstü sualtı güzellikleridir. Dünyanın en güzel dalış noktalarına sahiptir. Neredeyse sonsuz sayılabilecek dalış opsiyonu sunmaktadır. Bu adalara gelen ziyaretçilerin %60 ının en az bir kez bu keyfi yaşadıklarını düşünecek olursak burayı bir dalış cenneti olarak adlandırmamak mümkün değil.Mükemmel iklimi ve sualtı görüşünün eşsizliği Maldivleri bir dalış merkezi haline getirmiştir. Tüm tatil adalarının kendilerine ait resifleri  bulunmaktadır. Sualtı fotoğrafçılarının yoğun ilgi gösterdiği adada değişik sualtı canlılarını bir arada görmenin zevkine “scuba diving” veya “snorkeling safari” turlarıyla varacaksınız. 

Island Hopping Turu

Bu turumuzda kaldığınız otelin yakınlarında bulunan adaları ziyaret ediyoruz. Genellikle tam gün sürecek olan  bu tura sabah kahvaltısının ardından başlayarak çevre adaları dolaşıp, balıkçı köyünün bulunduğu adalardan birinin ziyareti ve öğle vakti başka bir adada mola veriyoruz ve barbekü öğle yemeğiniz hazırlanırken şnorkel imkanını buluyorsunuz. Ardından diğer adaları da dolaşarak saat 16:00 sularında otelimize geri dönüyoruz.

Büyük Balık Avı (Big Game Fishing)

Açık sularda yaşayan kılıçbalığı, orkinos ve benzeri büyük balıkların avlanacağı bu turumuzda, bir tekne kiralanmaktadır. Tekneyi 1 kişi ve 4 kişi arasında kiralayabilmeniz mümkündür. Ortalama ücret ise; sabah ve akşam saatlerinde 500 USD,

öğle saatlerinde ise 350 USD civarındadır.

Categories: Balayı Turları

Leave a Reply


What is 4 + 14 ?
Please leave these two fields as-is:
ÖNEMLİ ! Devam etmek için, Lütfen basit matematik sorusunu cevaplayınız. :-)