20 Haziran – 24 Haziran

1. GÜN / ÇARŞAMBA
Sabah saat 07:00’da Adana Şakirpaşa Havalimanı iç hatlar terminalinde buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerimizin ardından Sunexpress Havayolları ile 08:00’daİzmir’e hareket. 09:35’de İzmir’e varış Havalimanı’na varışta alanda bizi bekleyen özel otobüsümüz ile Foça’ya hareket. Foça’da göreceğimiz yerler; TaşEv, Dış Kale, Ağalar Konağı, Şeytan Hamamı, Kybele Açık Hava Tapınağı, Surlar ve Beşkapılar. Burada gezimizi tamamladıktan sonra Bakırçay Havzası’nda yer alan ve ülkemiz uygarlık tarihinin en eski yerleşmelerinden biri olan Bergama’ya doğru yola çıkıyoruz. Bergama’da göreceğimiz yerler; Zeus Sunağı,Kızıl Avlu, Serapis Tapınağı, Akropol Tapınağı. Bergama turumuzun ardından Akçay Gürede yer alan otelimize hareket. Odalarımıza yerleşme ve otel aktivitelerinden faydalanmak için serbest zaman. Akşam Yemeği ve konaklama Güre Saruhan’de

2. GÜN / PERŞEMBE
Otelde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası otel aktivitelerinden faydalanmak ve denizin keyfini çıkarmak için serbest zaman. Arzu edenler ekstra olarak gerçekleştirilecek Ayvalık Tekne Turuna katılabilirler. Teknemizin uğrayacağıyerlerden bazıları Akvaryum Koyu, Maden Adası, Ortunç Koyu… Sınırsız Papalina balığından oluşan öğle yemeğimizi teknede alıp yüzme molalarının ardından Ayvalık’a dönüş. Göz alabildiğine uzanan zeytinlikleri ve koyları kuşbakışıseyretmek için çam ormanlarıyla kaplı Ayvalık adalarına hâkim yüksek bir tepe olan Şeytan Sofrası’na hareket ediyoruz. Burada şeytanın ayak izini simgelen demir kafes içindeki izi gördükten sonra Midilli Adası’nın da yer aldığımanzaralar eşliğinde hatıra fotoğraflarımızı çekip günbatımı sonrasında otelimize dönüyoruz. Akşam Yemeği ve konaklama Güre Saruhan Hotel’de

3.GÜN / CUMA
Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası Bozcaada vapuruna binmek için Geyikliİskelesi’ne hareket. Kısa bir yolculuğun ardından Bozcaada’ya varış. Uçsuz bucaksız bağları ve onları bekleyen bağ evleri, rüya gibi kumsalları, kekik kokulu tepeleri, lezzetli şarapları tadabileceğiniz balık restoranları ile sizlere unutulmaz hatıralar bırakacak Bozcaada turumuzda göreceğimiz yerlerden bazıları; ülkemizin en iyi korunmuş kalelerinden olan Fenikeliler, Cenevizliler, Venedikliler ve Osmanlılar tarafından kullanılan Bozcaada Kalesi,şarapçılık geleneğinin çok eskilere dayandığı adada ziyaret edeceğimiz birşarap fabrikası ve Ayazma Manastırı. Turumuz sonrası Ayazma Plajı’nda deniz ve güneşin tadını çıkarmak için serbest zaman. Akşamüzeri otelimize hareket. Akşam yemeği ve konaklama İris Otel’de.

4.GÜN / CUMARTESİ
Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası feribotla Gelibolu Yarımadası’na geçiyor ve ziyaretlerimize başlıyoruz. Conk Bayırı, Atatürk Anıtı ve savaş siperleri(Mustafa Kemal Paşa Conk Bayırında 10 Ağustos 1915 Taarruz emrini verdiği yer) 57. Alay Şehitliği ve Anıtı (Kara Savaşlarına Katılan ilk birlik ) Kaba Tepe Müzesi (Çanakkale Savaşları sonrası Savaş Sonrasında bulunan silah, Mermi çeşitleri, Giysi ve Savaşla ilgili Fotoğraflar Terhişetmektedir) Şehitlik Abidesi (Çanakkale Savaşlarında Şehit Düşen 253 binŞehidimizi simgeleyen Abidelerin en görkemlisidir) tur sonrası feribotla Çanakkale’ye geçiyoruz. ilk olarak meşhur aynalı çarşıyı geziyoruz ardından Çimenlik Kalesi, Deniz Müzesi, Kale içinde bulunan Nusret Mayın Gemisi maketi önünde fotoğraf molası sonrası Akşam yemeği ve konaklama Akşam yemeği ve konaklama İris Otel’de.

5.GÜN / PAZAR
Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası Unesco Dünya Kültür Mirası listesinde yer alan Troia (Truva) Tarihi Milli Parkı Truva Antik Şehri’ni hareket. Antik kentte bulunan dokuz yerleşme katı, Müze, Truva Atı gezilerimizi takiben Assos’a hareket. Assos’a varış ve limanda öğle yemeği için serbest zaman sonrası Assos turumuzda Athena Tapınağı, 3 km. uzunluğundaki surları, Kral Mezarları, Agora, Tiyatro ve Assos İskelesi’ni geziyoruz. Turumuzun ardından Behramkale’de hediyelik alışverişlerimiz için serbest zaman. İzmir Havalimanı’na hareket. Bagaj ve bilet işlemlerimizin ardından 20:35’de Sunexpress Havayolları ile Adana’ya hareket. 22:10’da Adana’ya varış ve bir başka gezide buluşmak üzere vedalaşma

Fiyatlar

Düşük Sezon

Yüksek Sezon

İki Kişilik Odada Kişi başı

845 TL

895 TL

Tek Kişilik Oda Farkı

200 TL

250 TL

06–12 Yaş (iki yetişkin ile )

695 TL

745 TL

02–05 Yaş (iki yetişkin ile )

495 TL

545 TL

FİYATA DAHİL HİZMETLERİMİZ
• Sunexpress Havayolları ile Adana-İzmir-Adana uçak bileti
• Lüks otobüs ile tüm ulaşımlar
• 2 Gece Akçay 4* Güre Saruhan Thermal Otel’de vb. Konaklama www.guresaruhan.com
• 2 Gece Çanakkale’de 4 * İris Otel’de vb. Konaklama www.irisotel.com
• Otellerde alınacak 4 Sabah kahvaltısı
• Otellerde alınacak 3 Akşam Yemeği
• Ayvalık Tekne Turu (Erken rezervasyon promosyonudur)
• Akçay’da Mercan Balık Restauran’ta alınacak özel akşam yemeği
• Çanakkale-Eceabat-Çanakkale Feribot bileti
• Geyikli-Bozcaada-Geyikli Feribot bileti
• Programda belirtilen çevre turları
• Seyahat Sağlık Sigortası
Trio Tour rehberlik hizmetleri

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ
• Öğle yemekleri & yemeklerdeki içecekler
• Müze & Ören yeri ücretleri (Müze Kart temini tavsiye edilir 20 TL www.muzekart.com)
• Programda dâhil olarak belirtilmeyen tüm hizmetler gezi ücretine dahil değildir.

Düşük Sezon Tarihleri:
20 – 24 Haziran, 27 Haziran – 1 Temmuz, 25 – 29 Temmuz

Yüksek Sezon Tarihleri:
04 – 08 Temmuz, 11 – 15 Temmuz, 18 – 22 Temmuz

GEZİNOTLARIMIZ
• Gezi fiyatının kayıt esnasında ücretin @’nın yatırılması ve sözleşme yapılması gerekmektedir.
• Gezi fiyatı minimum 30 kişiye göre hesaplanmıştır.
Trio Tour lideri ve/veya Rehber içerik aynı kalmak koşulu ile tur programında değişiklik yapabilir.
• Kredi kartı taksitlendirmeleri Akbank, Garanti Bankası, Yapı Kredi, İşBankası ve Bank Asya kredi kartlarına yapılmaktadır.

Categories: Yurtiçi Turlar

2 Responses so far.

  1. Hello, you used to write magnificent, but the last few posts have been kinda boring I miss your tremendous writings. Past few posts are just a little out of track! come on!

  2. seo software diyor ki:

    Itˇs really a great and helpful piece of information. I am satisfied that you just shared this helpful information with us. Please stay us up to date like this. Thank you for sharing.

Leave a Reply


What is 15 + 6 ?
Please leave these two fields as-is:
ÖNEMLİ ! Devam etmek için, Lütfen basit matematik sorusunu cevaplayınız. :-)