25 TEMMUZ 2012 ÇARŞAMBA: İSTANBUL / MADRİD / NEW  YORK

Atatürk Hava Limanı Iberia Havayolları Trio Tour kontuarı önünde sabah saat 04:30 de buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinden sonra Iberia Havayolları’nın IB 3763 nolu seferi ile saat 06:50 de Madrid’e hareket ve yerel saat ile 10.15 de varış. Burada yapılacak kısa aktarmadan sonra Iberia Havayolları’nın IB 6251 nolu seferi ile saat 13.50’de New York’a hareket. Yerel saat ile 16:05 de New York’a varış. Pasaport işlemleri ve valiz alımının ardından havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile otelimize transfer. Odaların dağılımından sonra dinlenmek için serbest zaman. Akşam dileyenler rehberleri eşliğinde Times Meydanı ve çevresinde yürüyüş yapabilir, bölgedeki restoranlarda akşam yemeklerini alabilirler. Geceleme otelimizde

26 TEMMUZ 2012 PERŞEMBE: NEW YORK

Sabah alınacak kahvaltıdan sonra New York şehrini tanıtan tam günlük panoramik bir tur yapacağız. Bu tur esnasında Manhattan, Birleşmiş Milletler Binası, Madison Square, Central Park, Rockfeller Center, Dünya Ticaret Merkezi, Times Meydanı göreceğimiz yerlerden bazıları. Öğleden sonra ise  arzu edenler  rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Özgürlük Anıtı ve dünyanın en yüksek binalarından biri olan Empire State Building turuna katilabilirler. Bu turumuzda ABD’nin sembolü haline gelmiş Özgürlük Anıtını yakından görme ve fotoğraflama şansımız olacak. Ayrıca şu an New York’un en yüksek binası konumunda bulunan Empire States binasının 86 . katındaki gözlem terasından New York şehrinin muazzam manzarasını seyretmeye doyamayacaksınız. Tur bitiminde alışveriş yapmak ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Geceleme otelimizde.

27 TEMMUZ 2012 CUMA: NEW YORK

Sabah alınacak kahvaltıdan sonra dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği tam günlük Washington D.C turuna katılabilirler. Bu tur esnasında Amerika Birleşik Devletleri’nin başkentinde Eski Posta Merkezi, Capitol, Beyaz Saray, FBI Binası, Pentagon Binası, Arlington Mezarlığı, Abraham Lincoln Anıtı, Vietnam ve Kore Şehitleri Anıtı göreceğimiz yerler (Yaklaşık 12 saat sürecek olan bu tur panoramiktir. Herhangi bir müze ya da ören yeri girişi içermez). Daha sonra otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.

28 TEMMUZ 2012 CUMARTESİ: NEW YORK / ORLANDO

Sabah erkenden alınacak kahvaltıdan sonra havalimanına transfer. (Bu sabah kahvaltı paket olarak alınabilir.) Delta Havayollarının DL 1959 nolu sefer sayılı uçuşu ile saat 08:15’de Amerika’nın eğlence merkezi olan Orlando’ya hareket. Saat 11:26’da varış ve havalimanında bizleri bekleyen otobüsümüz ile otelimize transfer. Odaların dağılımından sonra dinlenmek için serbest zaman. Öğleden sonra arzu edenler bu keyifli parkın ardından Premium Outlets turuna katılabilir, birbirinden ünlü marka ürünleri oldukça uygun fiyatlara satın alma şansına sahip olabilirsiniz. Geceleme otelimizde.

29 TEMMUZ 2012 PAZAR: ORLANDO

Sabah kahvaltısından sonra arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği ve kesinlikle kaçırılmamasını tavsiye ettiğimiz dünyaca ünlü Universal Film Stüdyoları turuna katılabilirler. Bu turda dünyanın en ünlü filmlerinin bire bir boyutlarda yaratılan film platolarında filmin içinde olacak ve filmi sanki gerçekmiş gibi yaşayacaksınız. Bununla birlikte film hileleri ve showların bulunduğu park görülecektir. Geceleme otelimizde.

30 TEMMUZ 2012 PAZARTESİ : ORLANDO

Sabah alınacak kahvaltıdan sonra dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği tam günlük Sea World turuna katılabilirler. Dünyanın en büyük su parklarından biri olan bu parkta çeşitli hayvanlar ile yapılan şovları ve su üzerinde lazerle, havai fişekle yapılan gösterileri izleyebilir, yunuslar ile yüzmenin keyfine varabilir, kendinizi binlerce değişik rengin ve tropikal balıkların ortasında bulmanın zevkini yaşabilirsiniz. Geceleme otelimizde

31 TEMMUZ 2012 SALI :ORLANDO / MIAMI

Sabah alınacak kahvaltıdan sonra özel aracımızla ile Miami’ye hareket. Yol üzerinde arzu edildiği takdirde ekstra olarak Kennedy Uzay Üssü gezisi yapma imkanımız olacaktır. Burası ABD’nin uzay araştırmaları esnasında ürettiği araçların  füzelerin ve füze rampalarının halka sergilendiği bir park niteliğindedir. Üs içerindeki özel otobüslerle yapacağımız gezintiden ve alışverişten sonra özel otobüsümüzle Miami’deki otelimize transfer olmadan önce Miami şehrini tanıtan yarım günlük panoramik bir şehir turu yapacağız. Bu tur esnasında Coconut Grove, Coral Gables, Tarihi Biltmore Hoteli, Bayside, Miami Beach, zenginlerin mahallesi,  Kübalı göçmenlerin oturduğu büyük bir mahalle olan Little Havana göreceğimiz yerler. Tur bitiminde otelimize transfer. Odaların dağılımından sonra dinlenmek için serbest zaman. Geceleme otelimizde. Akşam arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Miami’nin gece yaşamı ile ünlü sahili South Beach turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde

01 AĞUSTOS 2012 ÇARŞAMBA : MIAMI

Sabah alınacak kahvaltıdan sonra alışveriş yapmak, dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği ve Kuzey Amerika Kıtasının en uç noktası olan ayrıca Küba’ya en yakın ABD şehri olan Key West turuna katılabilirler. Bu turumuz esnasında Key West’in egzotik ortamını, ünlü yazar Ernest Hemingway’in evini, tarihi binaları ve ünlü barlarını göreceksiniz. (Bu turu kaçırmamanızı tavsiye ederiz) Geceleme otelimizde.

02 AĞUSTOS 2012 PERŞEMBE : MIAMI / MADRİD 

Sabah alınacak kahvaltıdan sonra dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. (Bugün içerisinde saat 12:00’de odaların boşaltılması gerekmektedir.) Akşam saatlerinde özel aracımızla havalimanına transfer. Pasaport ve gümrük işlemlerinden sonra Iberia Havayollarının IB 6122 nolu sefer sayılı uçuşu ile saat 17:05 de Madrid’e hareket. Geceleme uçakta.

03 AĞUSTOS 2012 CUMA : MADRİD / İSTANBUL 

Yerel saat ile 097:40 da Madrid’e varış. Burada yapılacak kısa bir aktarmadan sonra Iberia Havayolları’na ait IB 3760 nolu sefer sayılı uçuş ile saat 11.35 de İstanbul’a hareket ve saat 17.05’de varış. Turumuzun sonu.

FİYAT TABLOSU:

İki Kişilik Odada Kişi Başı Fiyatı   : 2499 €

6 Ay Taksitli Fiyatı            : 2724 €

Tek Kişi Farkı      : 699 €

Üçüncü Kişi İndirimi        : 50 €

2 – 11 Yaş Arası  : 2299 €

Vize Ücreti -Normal Pasaport    : Şahsi Başvuru

Vize Ücreti -Yeşil Pasaport          : Şahsi Başvuru

Günlük kur bilgisi             : USD ($) : 1.8281     EUR (€) : 2.299

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLER

*İstanbul – Madrid – New York / Miami – Madrid – İstanbul arası Iberia Havayolları ile gidiş dönüş ekonomi sınıf uçak bileti ve havalimanı vergileri

*New York – Orlando  arası yerel havayolları ile tek yön uçuş ve yerel havalimanı vergileri.

*New York’da 3 gece Park Central New York veya bir benzerinde yatak kahvaltı bazında konaklama.

*Orlando’da 3 gece Florida Mall Hotel veya bir benzerinde yatak kahvaltı bazında konaklama.

*Miami’de 2 gece Hilton Miami Hotel veya bir benzerinde yatak kahvaltı bazında konaklama. 

*New York ve Miami’de yarımşar günlük panoramik şehir turları. (Orlando’da şehir turu yoktur)

*Tüm Havalimanı / Otel / Havalimanı transferleri.

*Tecrübeli Trio Tour rehberlik hizmetleri. 

*Türsab Zorunlu Seyahat Sigortası

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

*Otellerdeki kişisel harcamalar ( mini bar, kuru temizleme, vs )

*Programda belirtilmemiş olan yemekler ve turlar.

*ABD vize ücreti.

*Kişi başına 15 TL tutan yurt dışı çıkış fonu.

*Amerika içi uçuşlarda valiz başına 15 ile 25 USD arası ücret alınmaktadır. (01 AĞUSTOS 2008 tarihi itibarı ile ABD Sivil Havacılığı tarafından bu kural yürürlüğe konulmuştur.)

*ERV Özel Yurtdışı seyahat ve sağlık sigortası (Trio Tour’un kendi ofislerinden ücreti mukabilinde yaptırabilir ve sigorta kapsamını detaylı olarak öğrenebilirsiniz)

**Yurtdışına yapacağınız seyahatiniz için ERV Seyahat ve Sağlık Sigortası yaptırmanızı önemle tavsiye ederiz. Zira vize başvurunuzun reddi, seyahat öncesi herhangi bir sağlık sorunundan ötürü seyahatinizi iptal edebilme, 1. Dereceden akrabalarınızı ilgilendiren sağlık sorunlarında yada seyahat esnasında olası bir sağlık sorununuzda, valiz kaybolması, v.b gibi durumlarda ERV Sigorta seyahatiniz için ödemiş olduğunuz bedelin yaklaşık % 80 lik kısmını karşılayabilmektedir. İsteğe bağlı olarak ve seyahat eden kişinin yaşına bağlı olmak kaydıyla tarafımızdan ücreti mukabilinde yapılan ERV Seyahat ve Sağlık Sigortasını, kendinizi ve yapacağınız seyahatin sekteye uğraması durumuna karşılık seyahatinizi koruma altına almak adına yaptırmanızı önemle tavsiye ederiz. Seyahat ve Sağlık Sigortası ile ilgili geniş kapsamlı bilgiyi Trio Tour satış görevlilerinden öğrenebilirsiniz.**70 yaş ve üzeri yolcular için sürprim uygulanır**

                Tur Tarihleri      :              25 Temmuz 2012

                Gün Sayısı          :              10

Categories: Yurtdışı Turlar

Leave a Reply


What is 12 + 8 ?
Please leave these two fields as-is:
ÖNEMLİ ! Devam etmek için, Lütfen basit matematik sorusunu cevaplayınız. :-)