Degerli Müsterimiz
 
misyon
 
  • Başta Türk Hava Yolları olmak üzere, resmi hava yollarının tümünün iç- dış hat bilet satışlarını; gerçek zamanlı veri tabanı kullanarak profesyonel kadromuzla uçuş rezervasyonlarını yapma, o tarihlerdeki en ekonomik fiyatı seçerek ücretlendirme, her türlü seyahat dökümanlarını düzenleme, yolcuları bilgilendirme ve e-ticket adrese teslim işlemlerini zamanında gerçekleştirerek bireysel bilet satışının yanı sıra, kurumsal müşterilerimize de özen göstermekteyiz.
     
  • Bilindiği gibi günümüzde internet siteleri üzerinden bilet satış işlemi yapılmaktadır. Üstelik havayolları, satışlarını arttırmak için kendi internet sitelerinde aldıkları komisyonlardan indirimde yapmaktadırlar. Fakat internet üzerinden bilet alındığı zaman; kredi kartının yolcuya ait olması , bilet değişikliği yada iptali söz konusu olduğunda call center veya havalimanı aranması , uçuş iptali ve saat değişikliği gibi durumlarda yolcuya bilgi verilmemesi gibi sıkıntılı durumlar ortaya çıkmaktadır.
     
  • Bu durumda TRIO TOUR olarak siz müşterilerimizin rahatı ve devamlı güler yüzlü bir hizmet alabilmeniz için havayollarının internet üzerinden uyguladığı indirim oranlarını bizde uygulamaya başladık.
     
  • Yüksek kalite ve müşteri memnuniyeti anlayışı ile TRIO TOUR kısa zamanda birçok saygın şirketin tercihi olmayı başarmıştır.
 
hedef
saygi