18 TEMMUZ 2012 ÇARŞAMBA: ISTANBUL / LOS ANGELES

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Trio Tour kontuarı önünde sabah 08:00 de buluşma. Trio Tour rehberinin misafirlerimize gerekli evrak ve seyahat belgelerini vermesinin ardından, sırasıyla check-in, pasaport ve gümrük işlemleri yapılacaktır. Ardından 11:10 da Türk Havayollarına ait TK 009 nolu sefer ile ABD’nin batı kıyısındaki en büyük şehirlerinden biri olan Los Angeles’a hareket. Yerel saat ile 15:25 de varış. Pasaport işlemleri ve valiz alımından sonra havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüzle otelimize transfer olmadan önce bu güzel şehri tanıtan yarım günlük panoramik bir şehir turu yapacağız. Bu turumuz esnasında Beverly Hills, Olvera Street, Griffith Park, Çin Tiyatrosu, Ünlü Rodeo Drive, Sunset ve Hollywood Bulvarları, Açık Hava Tiyatrosu, Şehir Merkezi, Şöhretler Yolu göreceğimiz yerlerden bazıları. Şehir turundan sonra otelimize transfer. Odaların dağılımından sonra dinlenmek için serbest zaman. Geceleme otelimizde.

19 TEMMUZ 2012 PERŞEMBE: LOS ANGELES

Sabah alınacak kahvaltıdan sonra dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği ve kesinlikle kaçırılmamasını tavsiye ettiğimiz ünlü Universal Film Stüdyoları ve Santa Monica turuna iştirak edebilirler. Los Angeles’in en popüler cazibe merkezlerinden biri olan bu parkta Amerikan rüyasının oluşmasında etkili olan filmlerin nasıl çekildiğini ve kahramanlarını yakından görme imkânı bulacaksınız. Dünyaca ünlü yönetmen Steven Spielberg’in kreatif danışmanlığını yaptığı Universal Studios – Los Angeles’ın neden dünyanın 1 numaralı stüdyo ve eğlence parkları şehri olduğunu çok rahatlıkla görebileceksiniz. Fakat bu park sadece bir eğlence değil dünya sinema tarihinin ve teknolojisinin yüzyıla varan deneyiminin de bir ürünüdür. 40’ın üzerinde şov, film seti ve eğlence sizleri kendi içine çekip eğlendirmekle kalmayıp, nefesinizi keserek filmlerin içinde yaşatacaktır. Sonrasında da limuzinle gideceğimiz Santa Monica’da sahil koruma dizisine ve birçok Hollywood filmine sahne olan Los Angeles’in en güzel plajını, ve şehrin en popüler eğlence ve alışveriş merkezi olan 3. caddeyi görme imkanımız olacak. Geceleme otelimizde.

20 TEMMUZ 2012 CUMA: LOS ANGELES

Sabah alınacak kahvaltıdan sonra dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği San Diego turuna katılabilirler. Bu turumuzda özel aracımızla 2 saatlik yolculuktan sonra Amerika’nın en güzel şehri olarak bilinen San Diego şehrini tanıtan tam günlük panoramik turu yapacağız. Bu turda görebileceğiniz yerler arasında La Jolla plajı, Pacific Beach, Crystal Pier Hotel, Old Town, Gaslamp Quarter, Seaport Village ve Coronado’yu sayabiliriz. Geceleme otelimizde.

21 TEMMUZ 2012 CUMARTESİ: LOS ANGELES / LAS VEGAS

Sabah alınacak kahvaltıdan sonra özel otobüsümüz ile kumarhaneler ve oteller cenneti Las Vegas’a hareket. Yolda filmlere konu olmuş, efsanevi Mojave Çölü’nden geçerek yaklaşık 4,5 saatlik keyifli bir otobüs yolculuğundan sonra varış. Otelimize yerleşme ve dinlenmek için serbest zaman. Akşam rehberiniz eşliğinde Las Vegas’ı ışıklar altında tanıyacağınız yürüyerek bir tur yapacaksınız. Gece ise kumarhanelerde şansınızı deneyip, dünyanın en güzel revü şovlarından biri olan ve kesinlikle kaçırılmaması gereken Jubilee Show’u ekstra seyredebilirsiniz. Geceleme otelimizde.

22 TEMMUZ 2012 PAZAR: LAS VEGAS

Sabah alınacak kahvaltıdan sonra alışveriş yapmak, çevreyi tanımak ve dinlenmek için serbest zaman. Arzu edenler rehberin ekstra olarak düzenleyeceği  Red Rock Canyon ve Las Vegas Outlet ya da münferit olarak Uçak&Helikopter&Tekne&Otobüs ile Grand Canyon macerası  turuna katılabilirler. Red Rock Canyon turumuzda dünyaca ünlü Grand Canyon’un bir benzeri olan ve Las Vegas’a sadece 45 dakika mesafede bulunan Kırmızı Kayalıklar olarak da bilinen Red Rock Canyon’da endemik taş yapısına ve muhteşem bir doğa harikasına tanıklık edecek, ayrıca bölgede bulunan bir kovboy kasabasını gezeceksiniz. Sonrasında Las Vegas’ın en büyük outlet Alışveriş merkezinde dünyaca ünlü markaları çok uygun fiyatlara alma imkanı bulacaksınız. Gece ise kumarhanelerde şansınızı deneyip, kesinlikle kaçırılmaması gereken dünyanın en gözde şovlarından olan sahne teknolojisi, dekor ve birbirinden yetenekli ekibiyle tek kelimeyle büyüleyici olan Cirque Du Soleil Show’u ekstra olarak seyredebilirsiniz. Geceleme otelimizde.

23 TEMMUZ 2012 PAZARTESİ: LAS VEGAS / SAN FRANCISCO

Sabah alınacak kahvaltıdan sonra özel otobüsümüz ile havalimanına transfer. (Bu sabah kahvaltı paket olarak veya havalimanında alınabilir Check-in işlemlerinden sonra United Airlines’a ait UA 293 nolu sefer ile 10:42 de California’nın en güzel ve en düzenli şehirlerinden biri olan San Francisco’ya hareket ve 12:20 de varış. Havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüzle otelimize transfer olmadan önce bu güzel şehri tanıtan yarım günlük panoramik bir şehir turu yapacağız. Bu turumuz esnasında Civic Center, Golden Gate Bridge, Balıkçı Rıhtımı ve Çin mahallesi göreceğimiz yerlerden bazıları. Şehir turundan sonra otelimize transfer. Odaların dağılımından sonra dinlenmek için serbest zaman. Akşam arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği limuzin ile Akşam yemekli gece turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.

24 TEMMUZ 2012 SALI: SAN FRANCISCO

Sabah alınacak kahvaltıdan sonra alışveriş yapmak, dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Muirwoods Ormanları , Sausalito ve Tekne ile San Francisco körfezi ve panoramik Alcatraz turuna katılabilirler. Bu turumuzda San Francisco’ya yaklaşık 45 dakika mesafede bulunan ve ünlü Dev Sekoya ağaçları ile kaplı Muirwoods Milli Parkı’na gideceğiz. Burada yapacağımız enfes bir sabah yürüyüşünün ardından, 20 dakikalık bir otobüs yolculuğu ile çok şirin bir kasaba olan Sausalito’ya gideceğiz. Kordon boyunda yürüyüş yaparken birbirinden güzel evleri göreceksiniz. Ardından tekne ile  San Francisco’ya geri dönerken bir zamanlar dünyanın kaçılması imkansız tek hapishanesi olarak bilinen Alkatraz’ı fotoğraflama şansını bulacaksınız. Aynı zamanda San Francisco şehrinin muhteşem manzarasına tanık olacaksınız. Tur bitiminde meşhur San Francisco sokaklarını filmlerden de çok iyi bildiğimiz kırmızı tramvayla otelimize döneceğiz. (Bu turu kesinlikle kaçırmamanızı tavsiye ederiz) Geceleme otelimizde.

25 TEMMUZ 2012 ÇARŞAMBA: SAN FRANCISCO / LOS ANGELES / İSTANBUL

Sabah alınacak kahvaltıdan sonra havalimanına transfer. Check-in işlemlerinden sonra United Airlines  Havayollarının UA 886  sefer sayılı uçuşu ile saat 13:00 de Los Angeles’a  hareket. 1,5 saatlik bir uçuştan sonra varış 14:29 da varış. Terminal değişikliğinin ardından Türk Havayollarına ait TK 10 sefer sayılı uçuş ile 17:55 te İstanbul’a hareket. Geceleme uçakta.

26 TEMMUZ 2012 PERŞEMBE:  İSTANBUL    

Öğleden sonra yerel saat ile 17:10’ da varış. Turumuzun sonu.

FİYAT TABLOSU:

İki Kişilik Odada Kişi Başı Fiyatı   : 2499 €

6 Ay Taksitli Fiyatı            : 2724 €

Tek Kişi Farkı      : 799 €

Üçüncü Kişi İndirimi        : 50 €

2 – 11 Yaş Arası  : 2299 €

Vize Ücreti -Normal Pasaport    : Şahsi Başvuru

Vize Ücreti -Yeşil Pasaport          : Şahsi Başvuru

Günlük kur bilgisi             : USD ($) : 1.8281     EUR (€) : 2.299

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLER:

*İstanbul / Los Angeles – / İstanbul arası Türk Havayolları ile ekonomi sınıfı gidiş dönüş uçak bileti.  

*Las Vegas – San Francisco / San Francisco – Los Angeles arası yerel havayolları ile ekonomi sınıfı tek yön uçuşlar ve yerel havalimanı vergileri.

*Los Angeles’ta 3 gece Hotel Westin Bonaventure veya bir benzerinde yatak kahvaltı bazında konaklama.

*Las Vegas’ta 2 gece Hotel Planet Hollywood veya bir benzerinde yatak kahvaltı bazında konaklama.

*San Francisco’da 2 gece Hotel Hilton Union Square veya bir benzerinde yatak kahvaltı bazında konaklama.

*Los Angeles’ta yarım günlük panoramik şehir turu.

*Las Vegas’ta akşam yürüyerek yapılacak olan panoramik şehir turu.

*San Francisco’da yarım günlük panoramik şehir turu.

*Los Angeles’ta Havalimanı / Otel transferi.

*Los Angeles / Las Vegas arası özel otobüs ile tek yön transfer 

*Las Vegas’ta Otel / Havalimanı transferi.

*San Francisco’da Havalimanı / Otel / Havalimanı transferleri.

*Tecrübeli Trio Tour rehberlik hizmetleri.

*Türsab Zorunlu Seyahat Sigortası

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

*Programda belirtilmemiş olan turlar, öğle ve akşam yemekleri.

*Kalınacak olan otellerdeki şahsi harcamalar (telefon, minibar, kurutemizleme,v.b)

*Havalimanı Vergileri.

*ABD vize ücreti.

*Kişi başına 15 TL tutan yurt dışı çıkış konut fonu.

*Amerika içi uçuşlarda valiz başına 15 ile 25 USD arası ücret alınmaktadır. (01 Temmuz 2008 tarihi itibarı ile ABD Sivil Havacılığı tarafından bu kural yürürlüğe konulmuştur.)

*ERV Özel Yurtdışı seyahat ve sağlık sigortası (Trio Tour’un kendi ofislerinden ücreti mukabilinde yaptırabilir ve sigorta kapsamını detaylı olarak öğrenebilirsiniz)

**Yurtdışına yapacağınız seyahatiniz için ERV Seyahat ve Sağlık Sigortası yaptırmanızı önemle tavsiye ederiz. Zira vize başvurunuzun reddi, seyahat öncesi herhangi bir sağlık sorunundan ötürü seyahatinizi iptal edebilme, 1. Dereceden akrabalarınızı ilgilendiren sağlık sorunlarında yada seyahat esnasında olası bir sağlık sorununuzda, valiz kaybolması, v.b gibi durumlarda ERV Sigorta seyahatiniz için ödemiş olduğunuz bedelin yaklaşık % 80 lik kısmını karşılayabilmektedir. İsteğe bağlı olarak ve seyahat eden kişinin yaşına bağlı olmak kaydıyla tarafımızdan ücreti mukabilinde yapılan ERV Seyahat ve Sağlık Sigortasını, kendinizi ve yapacağınız seyahatin sekteye uğraması durumuna karşılık seyahatinizi koruma altına almak adına yaptırmanızı önemle tavsiye ederiz. Seyahat ve Sağlık Sigortası ile ilgili geniş kapsamlı bilgiyi Trio Tour satış görevlilerinden öğrenebilirsiniz.**70 yaş ve üzeri yolcular için sürprim uygulanır**     

Tur Tarihleri      :              18 Temmuz 2012

                Gün Sayısı          :              9

Categories: Yurtdışı Turlar

Leave a Reply


What is 2 + 2 ?
Please leave these two fields as-is:
ÖNEMLİ ! Devam etmek için, Lütfen basit matematik sorusunu cevaplayınız. :-)