Barcelona – Madrid (THY)

1.GÜN İSTANBUL – BARCELONA 

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Trio Tour kontuarı önünde saat 11:30'da buluşma . Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Havayolları’nın tarifeli seferi TK 1855 ile 14:05'de Barcelona’ya uçuş. Yerel saat ile 16:40'da inişimizi takiben bizi bekleyen özel otobüsümüzle yapılacak olan panoramik Barcelona şehir turunda; Marina, Colombus Sokağı, ünlü Batllo Evi ve Mila ev yapıları, Sagrada Familia, Via Layetana, Stadyum,Sant Jordi Sarayı, Calatrava Kulesi görülecek yerler arasındadır. Son olarak Plaza De Catalunya görülecektir. Alışveriş ve çevre gezisi için serbest zaman.Akşam arzu edenlerle ekstra “Flamenco Gecesi” içkili, müzikli İspanyol dansları eşliğinde eğlence. Geceleme otelimizde.

2.GÜN BARCELONA (GUELL PARK & POBLE ESPANYOL & GOTIK MAHALLE)

Sabah kahvaltı sonrası serbest gün.Alışveriş imkanı. Arzu edenlerle ekstra “Guell Park & Poble Espanyol & Gotik Mahalle ” gezisi. Bu turumuzda, UNESCO tarafından koruma altına alınmış ve Barcelona’nın ünlü mimar-tasarımcı Antoino Gaudi’nin yarattığı Guell Park’ı , 1929 yılında yapılmış olan Poble Espanyol ‘da İspanya’nın 116 tane farklı binasını kendine özgü mimarileri ile tanıma imkanı bulacaksınız. Ve turumuzun devamında Barcelona’nın en otantik bölgelerinden biri olan Gotik mahalleyi adım adım gezerek tarihi havayı soluma şansına sahip olacaksınız . Akşam otelimize dönüş.Geceleme otelimizde.

3.GÜN BARCELONA (GERONA&FIGUERAS) (DALI MUZESI)

Kahvaltı sonrası serbest zaman.Arzu edenler ile ekstra “Gerona&Figueras(Dali Müzesi)” gezisi. Bu turumuzda,önce Catalan musevi cemaatının 600 yıldan fazla yaşadığı ünlü Girona şehri daracık sokakları ile bizi geçmişe Musevi cemaatinin yaşamından kesitler vererek götürecek ünlü Jewish meydanı el call ve antik Arap – Osmanlı kültüründen gelen hamam örneği görülerek Figueras şehrine sürrealist ressam Dali’nin eserlerinin sergilendiği Dali Müzesi gezilecek.Kuzeyin en güzel bu iki şehri sizi Catalan dünyasını ayrıcalıklarına götürecek. Güzel bir günün ardından otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.

4.GÜN BARCELONA (ANDORRA)

Sabah kahvaltı sonrası serbest gün.Alışveriş imkanı. Arzu edenler ile ekstra “Andorra” gezisi. Buturumuzda ; İspanya Fransa sınırında Andorra prensliğini gezme şansına sahip olacağız. En büyük özelliği gümrüksüz alışveriş yapma imkanına sahip olacağınız bölgedeki tek yer olması dolayısı ile doyasıya alışveriş ile geçireceğiniz ve çevreyi gezebileceğiniz binlerce mağazadan oluşan bir prenslik. Turumuz sonrasında Barcelona’ya dönüş. Geceleme otelimizde.

5.GÜN BARCELONA-MADRID (616 Km)

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve Madrid’e hareket . Yaklaşık 8 saat sürecek yolculuğumuz sırasında yol üzerinde tüm misafirlerimizin katılımı ile Zaragoza ekstra turu yapılacaktır. Tur sonrasında yolculuğumuza devam ediyoruz. Madrid'e varış ve konaklayacağımız otele transfer. Geceleme otelimizde.

6.GÜN MADRID

Sabah kahvaltı sonrası panoramik Madrid şehir turu. Bu turumuzda ;Kraliyet Sarayı, İspanya Meydanı Ve Cervantes Anıtı, La Puerto Del Sol Alanı, Alcala Kapısı, Cibeles Meydanı Ve Çeşmesi, Paseo Del Prado Ve Apollo Çeşmesi, Retiro Parkı, Gran Via, Castellana Caddeleri ve Plaza Mayor görülecek yerler arasındadır.Şehir turu sonrası serbest zaman. Geceleme otelimizde.

7.GÜN MADRID ( TOLEDO)

Sabah kahvaltı sonrası tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği ekstra olarak yarım günlük İspanya’nın eski başkenti olan “Toledo” gezisine katılabilirler.. Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman, alışveriş imkanı.Dileyenler ile ekstra olarak yarım günlük İspanya’nın eski başkenti olan “Toledo” gezisi. Toledo, gerçek bir açıkhava müzesi. İspanya’nın eski başkenti Toledo, Unesco Dünya Mirası listesinin en önemli kentlerinden biridir. Ülkenin en heybetli katedrali, dünyaca ünlü ressamların eserlerine ev sahipliği yaparak dünyanın sayılı müzeleriyle yarışır hale gelmiştir. El Greco’nun kenti olarak bilinen Toledo, 16. yy’dan günümüze değişmeden gelmeyi başarmıştır. Roma, vizigot, arap, gotik, rönesans mimarisinin izlerini taşıyan yapılar, dar sokaklar, El Greco’nun tabloları, tipik pastaneler, Damascino mağazaları ve tabii ki ünlü katedrali ile turistik bir hac yeridir. Gezi sonrası otelimize transfer ve serbest saatler. Geceleme otelimizde.

8.GÜN MADRID-ISTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası saat 10:00 ile 12:00 arası odaların boşaltılması ve serbest zaman.Öğleden sonra belirlenen saatte buluşma ve havalimanına transfer. Bilet ve gümrük işlemlerinin ardından Türk Havayolları’nın tarifeli seferi TK 1860 ile saat 18:05'de İstanbul’a uçuş. Saat ile 23:00'da Istanbul’a varış ve gezimizin sonu. Istanbul’a Hoşgeldiniz !

ÜCRETLER

 

Tarih

Sınıf

2 Kişilik 

  Odada

  Kişi Başı

İlave Yatak

Tek Kişi

Çocuk Fiyatları

Döviz

 

04/08/2012

  11/08/2012

4 * Merkez Hotel

799.00

799.00

1099.00

0 – 2 Yaş 140.00

  2 – 12 Yaş 779.00

EUR

 

 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

*Türk Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul- Barcelona / Madrid -İstanbul arası uçak bileti

*Barcelona-Madrid arası otobüs yolculuğu

*Havalimanı – otel – Havalimanı transferleri

*Barcelona’da 4 gece , Madrid’te 3 gece toplam 7 gece 8 gün tercih edilen kategorideki otellerde oda kahvaltı konaklama

*Yarım günlük Panoramik Barcelona ve Madrid şehir turları

*Havalimanı ve güvenlik vergileri

*Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)

*Trio Tour Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri

*KDV dahildir.

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

*Vize ücreti   120 EURO (Vize alımı için gerekli evrakları belirten ek listeyi lütfen isteyiniz.)

*Yurtdışı çıkış Fonu 15 TL ( Yurt dışı çıkış harçlarınızı seyahat öncesi ilgili bankalara yatırmanız rica olunur) 

*Her türlü kisisel harcamalar ve otel ekstraları.

*Ekstra tur ücretleri.

*SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Toplam tutar üzerinden sigorta firması tarafından %18 muafiyet uygulanmaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır.(11.07.2011 den sonra yapılan rezervasyonlar için geçerlidir.)

*Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.

Categories: Yurtdışı Turlar

Leave a Reply


What is 15 + 7 ?
Please leave these two fields as-is:
ÖNEMLİ ! Devam etmek için, Lütfen basit matematik sorusunu cevaplayınız. :-)